SURFACE10
Sorrend:
  LED profil SURFACE10 BC/UX 4000 mm (ALU, ELOXÁLT, FEKETE, FEHÉR)
LED PROFIL SURFACE10 ELOXÁLT 4000mm
A legnépszerűbb alumínium profil 4 méteres szálhosszban.
A belső mérete 10mm, a beépítendő szalag kiválasztásánál vegye figyelembe!
Az alu LED profil 90°-os illesztéséhez sarokelemet rendelhet, így nem kell házilag a gérbe vágnia.
A SURFACE10 ALU LED profil 4m-es szálakban kapható.
Kínálatunkban talál 2 méteres szálat is.
Az ár nem tartalmazza a végzáró és a fedél árát.
LED profil SURFACE10 sarokidom 90°
LED profil SURFACE10 eloxált ALU sarokidom 90°
  LED profil SURFACE10 BC/UX 2000 mm (ALU, ELOXÁLT, FEKETE, FEHÉR)
SURFACE10 ALU LED PROFIL LED szalag beépítéséhez
A legnépszerűbb alumínium  profil LED szalagok felületre szerelt beépítéséhez.