LED profil BEGTON12 JC/S 2000 mm (ALU, ELOXÁLT, FEKETE, FEHÉR)
A profil belső mérete 12mm, ennek ellenére max. 10W/m fogyasztású LED szalag beépítését javasoljuk a profil hűtőfelülete és falvastagsága miatt.