LED profil SURFACE14 EE7F/TY 2000 mm (ALU, ELOXÁLT, FEKETE, FEHÉR)
SURFACE14 ALU LED PROFIL 14mm-es belső mérettel
A SURFACE ALU LED profil arányosan felnagyított változata 14mm belső mérettel.
A profilban használható pl. a 12mm széles RGBW LED szalag.